Norgesmestere:
29 ekvipasjer fordelt på 6 vektklasser deltok på det nasjonale mesterskapet 2015.
Et ganske høyt nivå fra årets deltagere, men akkurat under nivået fra NM 2014. Det ble uansett satt flere personlige rekorder, og mange ferske hunder satte standarden for neste års nasjonale sesong i NWPC regi.
-15
Camilla Arnecke & Ronja
774 kg - 63,97 p4p
-20
Glenn Eek & Orion
1008 kg - 62,22 p4p
-30
Alexander Aulisether & Pia
1338 kg - 49,19 p4p
-37
Alexander Aulisether & Beinet
1305 kg - 37,07 p4p
-44
Alexander Aulisether & Storm
1605 kg - 39,73 p4p
+51
Thomas Seiersten & Ivan
1545 kg - 26,32 p4p
For alle resultater, trykk HER.
Norske ekvipasjer på Europamesterskapet:
-15
1. plass: Hilde Andresen & Athene
6. plass: Hilde Andresen & Capella
7. plass: Cecilie Sæther & Theia
8. plass: Willy Bunes & Jenny
9. plass: Beate Aase Karlsen & Tutta
10. plass: Camilla Arnecke & Ronja
11. plass: Tone Mathisen & Embla
12. plass: Ronny Johansen & Akiva
-20
2. plass: Glenn A.Eek & Orion
5. plass: Anders Haga & Casper
8. plass: Hilde Andresen & Lacky
9. plass: Rudi Haraldsen & Spike
10. plass: Tone Mathisen & Ivo
12. plass: Ronny Johansen & Uno
13.plass: Line Marie Kirchner & Leo
-30
1. plass: Linn Bakken Hansen & Sushi
2.plass: Alexander Aulisether & Pia
5.plass: Gøran Halvorsen & Alaska
7.plass: Gøran Halvorsen & Nirvana
-37
1.plass: Alexander Aulisether & Beinet
2.plass: Thomas W. Holmedal & Hera
6.plass: Kine Bergmann & Diesel
-44
1.plass: Alexander Aulisether & Storm
4.plass: Gøran Halvorsen & Birk
-51
1.plass: Thomas Seiersten & Bill
+51
1.plass: Thomas Seiersten & Ivan
Nasjonale poengvinnere:
-10
Anette Ingebrigtsen & Maximilliam
-15
Willy Bunes & Jenny
-20
Glenn A. Eek & Orion
-25
Gøran Halvorsen & Alaska
-30
Vibeke Lothe & Brage
-37
Gøran Halvorsen & Knik
-44
Gøran Halvorsen & Birk
+51
Thomas Seiersten & Ivan
NorgesCupen
-10
1. Anette Ingebrigtsen & Maximilliam
2. Alexander Aulisether & Fly
3. Tone B. Nilsen & Hanako
-15
1. Willy Bunes & Jenny
2. Hilde Andresen & Athene
3. Camilla Arnecke & Ronja
-20
1. Glenn A. Eek & Orion
2. Ronny Johansen & Uno
3. Tone Mathiesen & Ivo
-30
1. Gøran Halvorsen & Alaska
2. Gøran Halvorsen & Ynwa
3. Camilla S. Stornes & Mister
-30
1. Gøran Halvorsen & Alaska
2. Alexander Aulisether & Pia
3. Vibeke Lothe & Brage
-37
1. Gøran Halvorsen & Knik
2. Thomas W. Holmedal & Hera
3. Kine Bergmann Andersen & Diesel
-44
1. Gøran Halvorsen & Birk
2. Alexander Aulisether & Storm
3. Anna-Karin Larsson & Bill
+51
1. Thomas Seiersten & Ivan
Årets nybegynner - Lettvekt:
Camilla Arnecke & Ronja
Årets nybegynner - Tungvekt:
Anna-Karin Larsson & Bill